Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HERITAGE TNK TOP HBR
W NSW HERITAGE TNK TOP HBR
W NSW HERITAGE TNK TOP HBR
W NSW HERITAGE TNK TOP HBR
W NSW HERITAGE TNK TOP HBR
W NSW HERITAGE TNK TOP HBR
W NSW HERITAGE TNK TOP HBR
W NSW HERITAGE TNK TOP HBR
Женска маица
Код на производ:
(CZ9305-010)
NIKE

W NSW HERITAGE TNK TOP HBR

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.289 ДЕН
Заштеда: 501 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Heritage е женска lifestyle маица, која внесува вистински спортски изглед во вашето секојдневие. Ретро дизајнот е инспириран од трчањето и е надополнет со графика Nike во стилот на 70-тите години. Подетално

Nike Sportswear Heritage е женска lifestyle маица, која внесува вистински спортски изглед во вашето секојдневие.

Ретро дизајнот е инспириран од трчањето и е надополнет со графика Nike во стилот на 70-тите години.

Пријатната памучна ткаенина овозожува удобност во текот на целиот ден.

Стандардниот крој ја следи линијата и дава спортскиот изглед.

Оваа lifestyle маица е вистинскиот избор за секојдневни активности.

Спецификации:

 • Женска маица
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук
 • Боја: црна
 • Код на производ: CZ9305-010
Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Heritage е женска lifestyle маица, која внесува вистински спортски изглед во вашето секојдневие.

Ретро дизајнот е инспириран од трчањето и е надополнет со графика Nike во стилот на 70-тите години.

Пријатната памучна ткаенина овозожува удобност во текот на целиот ден.

Стандардниот крој ја следи линијата и дава спортскиот изглед.

Оваа lifestyle маица е вистинскиот избор за секојдневни активности.

Спецификации:

 • Женска маица
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук
 • Боја: црна
 • Код на производ: CZ9305-010
Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топ DJ4126-100
2.151 ДЕН
Заштеда 10%
2.390 ДЕН
Помош