Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
Женски фустан
Код на производ:
(CZ9406-010)
NIKE

W NSW SWSH DRSS SS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh Dress е женски спортски фустан. Тој е исклучително удобен и лесен. Подетално

Nike Sportswear Swoosh Dress е женски спортски фустан.

Тој е исклучително удобен и лесен.

Кружниот отвор, едноставните линии и вистинскиот спортски стил ќе ви овозможат удобност и комфор во опуштените денови.

Мекиот памук дава пријатно чувство.

Овој фустан е одличен избор за сите вас кои го сакате урбаниот, спортски стил на облекување.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски спортски фустан - lifestyle
 • Дозволена е машина за перење
 • Standard fit крој за опуштено, лесно чувство
 • Прикажана боја: црна
 • Код на производ: CZ9406-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Swoosh Dress е женски спортски фустан.

Тој е исклучително удобен и лесен.

Кружниот отвор, едноставните линии и вистинскиот спортски стил ќе ви овозможат удобност и комфор во опуштените денови.

Мекиот памук дава пријатно чувство.

Овој фустан е одличен избор за сите вас кои го сакате урбаниот, спортски стил на облекување.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски спортски фустан - lifestyle
 • Дозволена е машина за перење
 • Standard fit крој за опуштено, лесно чувство
 • Прикажана боја: црна
 • Код на производ: CZ9406-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош