Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TROPICAL GPX G
TROPICAL GPX G
TROPICAL GPX G
TROPICAL GPX G
TROPICAL GPX G
TROPICAL GPX G
TROPICAL GPX G
TROPICAL GPX G
TROPICAL GPX G
TROPICAL GPX G
Детска маица
Код на производ:
(GJ6513)
adidas

TROPICAL GPX G

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.288 ДЕН
Моментална Цена
1.288 ДЕН
Цена со попуст
966 ДЕН
Заштеда: 322 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Tropical Sports Graphic е маица со кратки ракави за девојчиња што може да ја носат секој ден со цветен дезен во средината на градите. Уживајте во сите бои под сонцето. Подетално

adidas Tropical Sports Graphic е маица со кратки ракави за девојчиња што може да ја носат секој ден со цветен дезен во средината на градите.

Уживајте во сите бои под сонцето.

Дезенот на оваа маица аdidas за девојчиња е инспириран од тропските цвеќиња.

Целосно направена од памук, оваа маица е совршен удобен избор за секој ден.

Спецификации:

 • Маица за девојчиња
 • Модел: regular fit
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Бела
 • Код на производ: GJ6513
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Tropical Sports Graphic е маица со кратки ракави за девојчиња што може да ја носат секој ден со цветен дезен во средината на градите.

Уживајте во сите бои под сонцето.

Дезенот на оваа маица аdidas за девојчиња е инспириран од тропските цвеќиња.

Целосно направена од памук, оваа маица е совршен удобен избор за секој ден.

Спецификации:

 • Маица за девојчиња
 • Модел: regular fit
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Бела
 • Код на производ: GJ6513
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GE0938
Adidas Must Haves Graphic Tee е детска маица за девојчиња во која можете слободно да се...
891 ДЕН
Заштеда 25%
1.188 ДЕН
Помош