Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BOS BFO TEE
BOS BFO TEE
BOS BFO TEE
BOS BFO TEE
BOS BFO TEE
BOS BFO TEE
BOS BFO TEE
BOS BFO TEE
BOS BFO TEE
BOS BFO TEE
Машка маица
Код на производ:
(GK3460)
adidas

BOS BFO TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BOS BFO TEE е машка маица инспирирана од кошарката. Таа е мека и со опуштен крој за секојдневни и спортски активности. Подетално

adidas BOS BFO TEE е машка маица инспирирана од кошарката.

Таа е мека и со опуштен крој за секојдневни и спортски активности.

Спецификации:

 • Машка спортска маица
 • Добро ја регулира влажноста и затоа е погодна и за тренинг
 • Боја: црна / сина
 • Код на производ: GK3460
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas BOS BFO TEE е машка маица инспирирана од кошарката.

Таа е мека и со опуштен крој за секојдневни и спортски активности.

Спецификации:

 • Машка спортска маица
 • Добро ја регулира влажноста и затоа е погодна и за тренинг
 • Боја: црна / сина
 • Код на производ: GK3460
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош