Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW AIR SHORT FLC HR
W NSW AIR SHORT FLC HR
W NSW AIR SHORT FLC HR
W NSW AIR SHORT FLC HR
W NSW AIR SHORT FLC HR
W NSW AIR SHORT FLC HR
W NSW AIR SHORT FLC HR
W NSW AIR SHORT FLC HR
Женски шорцеви
Код на производ:
(DC5298-591)
NIKE

W NSW AIR SHORT FLC HR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential се женски lifestyle шорцеви кои ќе донесат вистинско спортско освежување на вашиот секојдневен стил за време на топлите денови. Дизајнот со закривени рабови дава женствена нота на овој класичен спортски модел. Подетално

Nike Sportswear Essential се женски lifestyle шорцеви кои ќе донесат вистинско спортско освежување на вашиот секојдневен стил за време на топлите денови.

Дизајнот со закривени рабови дава женствена нота на овој класичен спортски модел.

Направени се од мек француски фротир кој нуди совршено пријатно чувство.

Еластичната лента на струкот ви овозможува да ја прилагодите ширината на половината.

Незабележителното лого на Nike ја покажува вашата припадност кон брендот.

Овие женски шорцеви ќе ви дадат совршен комфор со одличен спортски изглед.

Спецификации:

 • Женски шорцеви
 • Странични џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: виолетова
 • Код на производ: DC5298-591
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Essential се женски lifestyle шорцеви кои ќе донесат вистинско спортско освежување на вашиот секојдневен стил за време на топлите денови.

Дизајнот со закривени рабови дава женствена нота на овој класичен спортски модел.

Направени се од мек француски фротир кој нуди совршено пријатно чувство.

Еластичната лента на струкот ви овозможува да ја прилагодите ширината на половината.

Незабележителното лого на Nike ја покажува вашата припадност кон брендот.

Овие женски шорцеви ќе ви дадат совршен комфор со одличен спортски изглед.

Спецификации:

 • Женски шорцеви
 • Странични џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: виолетова
 • Код на производ: DC5298-591
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CZ9302-010
Nike Sportswear Heritage се lifestyle женски спортски шорцеви. Овој модел ви нуди стил ...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CZ9320-084
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Помош