Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(GM1583)
adidas

CELEB LO TGT W

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална Цена
3.488 ДЕН
Моментална Цена
3.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CELEB LONG TIGHT W се женски хеланки за трчање со атрактивен спортски дизајн. Меката и растеглива ткаенина лесно се прилагодува на телото обезбедувајќи поддршка и удобност. Подетално

adidas CELEB LONG TIGHT W се женски хеланки за трчање со атрактивен спортски дизајн.

Меката и растеглива ткаенина лесно се прилагодува на телото обезбедувајќи поддршка и удобност.

Технологијата AEROREADY на материјалот апсорбира влага, додека мрежестите делови на ногавиците овозможуваат проток на воздух и ладење.

Познатото лого на adidas е невообичаено нагласено со графика на страна на хеланките.

Овие хеланки се направени од рециклирани материјали Primegreen.

Спецификации:

• Хеланки за жени

• Цел: трчање, тренинг

• Долг крој

• Лесна поддршка и удобност

• Еластична лента на струкот

• AEROREADY апсорпција на влага

• Мрежести делови

• Состав: 72% рециклиран полиестер, 28% еластин

• Боја: Црна / Бела

• Код на производ: GM1583

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas CELEB LONG TIGHT W се женски хеланки за трчање со атрактивен спортски дизајн.

Меката и растеглива ткаенина лесно се прилагодува на телото обезбедувајќи поддршка и удобност.

Технологијата AEROREADY на материјалот апсорбира влага, додека мрежестите делови на ногавиците овозможуваат проток на воздух и ладење.

Познатото лого на adidas е невообичаено нагласено со графика на страна на хеланките.

Овие хеланки се направени од рециклирани материјали Primegreen.

Спецификации:

• Хеланки за жени

• Цел: трчање, тренинг

• Долг крој

• Лесна поддршка и удобност

• Еластична лента на струкот

• AEROREADY апсорпција на влага

• Мрежести делови

• Состав: 72% рециклиран полиестер, 28% еластин

• Боја: Црна / Бела

• Код на производ: GM1583

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош