Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY KD SSNL LOGO TEE
M NK DRY KD SSNL LOGO TEE
M NK DRY KD SSNL LOGO TEE
M NK DRY KD SSNL LOGO TEE
M NK DRY KD SSNL LOGO TEE
M NK DRY KD SSNL LOGO TEE
Машка маица за кошарка
Код на производ:
(DD0775-010)
NIKE

M NK DRY KD SSNL LOGO TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката кошаркарска маица Nike Dri-FIT KD LOGO ќе ви одговара за секоја пригода и во која било комбинација на облека, а особено добро ќе ви одговара на теренот за кошарка. Маицата е инспирирана од легендарниот Кевин Дурент, кој е една од ѕвездите на кошаркарскиот терен. Подетално

Машката кошаркарска маица Nike Dri-FIT KD LOGO ќе ви одговара за секоја пригода и во која било комбинација на облека, а особено добро ќе ви одговара на теренот за кошарка.

Маицата е инспирирана од легендарниот Кевин Дурент, кој е една од ѕвездите на кошаркарскиот терен.

Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал што ќе ви пружи максимална удобност.

Таа е идеална за тренинг на кошаркарското игралиште или дневна прошетка низ градот.

Големата и впечатлива графика на иницијалите на Кевин Дурент ќе им покаже на сите колку сте мотивирани и колку ја сакате кошарката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Опуштен крој
 • Голема графика со иницијалите на Кевин Дурент на градите и грбот
 • Технологија Dri-FIT за апсорпција на пот
 • Состав на материјал: 57% памук, 43% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: DD0775-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката кошаркарска маица Nike Dri-FIT KD LOGO ќе ви одговара за секоја пригода и во која било комбинација на облека, а особено добро ќе ви одговара на теренот за кошарка.

Маицата е инспирирана од легендарниот Кевин Дурент, кој е една од ѕвездите на кошаркарскиот терен.

Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал што ќе ви пружи максимална удобност.

Таа е идеална за тренинг на кошаркарското игралиште или дневна прошетка низ градот.

Големата и впечатлива графика на иницијалите на Кевин Дурент ќе им покаже на сите колку сте мотивирани и колку ја сакате кошарката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Опуштен крој
 • Голема графика со иницијалите на Кевин Дурент на градите и грбот
 • Технологија Dri-FIT за апсорпција на пот
 • Состав на материјал: 57% памук, 43% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: DD0775-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош