Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TEE FUTURA CLUB FILL
M NSW TEE FUTURA CLUB FILL
M NSW TEE FUTURA CLUB FILL
M NSW TEE FUTURA CLUB FILL
M NSW TEE FUTURA CLUB FILL
M NSW TEE FUTURA CLUB FILL
M NSW TEE FUTURA CLUB FILL
M NSW TEE FUTURA CLUB FILL
Машка маица
Код на производ:
(DA0325-337)
NIKE

M NSW TEE FUTURA CLUB FILL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица Nike M NSW TEE FUTURA CLUB FILL е изработена од најквалитетен памук кој ќе ви овозможи удобност во текот на целиот ден. Оваа маица можете да ја носите за секоја пригода, за тренинг или кога ќе излезете со пријателите. Подетално

Машката маица Nike M NSW TEE FUTURA CLUB FILL е изработена од најквалитетен памук кој ќе ви овозможи удобност во текот на целиот ден.

Оваа маица можете да ја носите за секоја пригода, за тренинг или кога ќе излезете со пријателите.

Големото Nike лого на гради дава спортски изглед.

Носете ја машката маица NSW TEE FUTURA CLUB FILL и уживајте во целодневна удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лого NIKE на гради

• Кратки ракави

• Боја: зелена

• Код на производ: DA0325-337

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица Nike M NSW TEE FUTURA CLUB FILL е изработена од најквалитетен памук кој ќе ви овозможи удобност во текот на целиот ден.

Оваа маица можете да ја носите за секоја пригода, за тренинг или кога ќе излезете со пријателите.

Големото Nike лого на гради дава спортски изглед.

Носете ја машката маица NSW TEE FUTURA CLUB FILL и уживајте во целодневна удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лого NIKE на гради

• Кратки ракави

• Боја: зелена

• Код на производ: DA0325-337

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DA0238-010
Nike M NSW TEE JDI HBR 1 е lifestyle маица за мажи, идеална за секоја пригода и за секо...
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Маица DB6470-424
Машката lifestyle маица Nike M NSW TEE SWOOSH 12 MONTH е основа за секоја гардероба, бе...
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Помош