Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M FI TEE 3S A
M FI TEE 3S A
M FI TEE 3S A
M FI TEE 3S A
M FI TEE 3S A
M FI TEE 3S A
M FI TEE 3S A
M FI TEE 3S A
M FI TEE 3S A
M FI TEE 3S A
Машка маица за тренинг
Код на производ:
(GP9509)
adidas

M FI TEE 3S A

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е за сите оние на кои спортот им е на прво место. Логото на adidas на градите дава спортски изглед Подетално

Машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е за сите оние на кои спортот им е на прво место.

Логото на adidas на градите дава спортски изглед.

Мекиот материјал од кој е изработена е пријатен за вашата кожа.

Носете ја машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES и надминете ги своите граници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Логото на adidas на градите
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: сина
 • Код на производ: GP9509
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е за сите оние на кои спортот им е на прво место.

Логото на adidas на градите дава спортски изглед.

Мекиот материјал од кој е изработена е пријатен за вашата кожа.

Носете ја машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES и надминете ги своите граници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Логото на adidas на градите
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: сина
 • Код на производ: GP9509
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GN6838
adidas Athletics Graphic е машка маица со кратки ракави за секој ден со camo вибрација....
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош