Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW AIR SS TOP CROP
W NSW AIR SS TOP CROP
W NSW AIR SS TOP CROP
W NSW AIR SS TOP CROP
Женска маица
Код на производ:
(CZ8632-591)
NIKE

W NSW AIR SS TOP CROP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маица Nike W NSW AIR SS TOP CROP има едноставен спортски дизајн со класичното лого на Nike. Оваа маица е направена од мека ткаенина за лесен комфор и пријатно чувство во текот на денот. Подетално

Женската маица Nike W NSW AIR SS TOP CROP има едноставен спортски дизајн со класичното лого на Nike.

Оваа маица е направена од мека ткаенина за лесен комфор и пријатно чувство во текот на денот.

Искомбинирајте ја со омилената тренерка или фармерки со висок струк за кул изглед.

Спецификации:

• Краток крој

• Боја: виолетова

• Код на производ: CZ8632-591

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската маица Nike W NSW AIR SS TOP CROP има едноставен спортски дизајн со класичното лого на Nike.

Оваа маица е направена од мека ткаенина за лесен комфор и пријатно чувство во текот на денот.

Искомбинирајте ја со омилената тренерка или фармерки со висок струк за кул изглед.

Спецификации:

• Краток крој

• Боја: виолетова

• Код на производ: CZ8632-591

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DD1230-576
Nike W NSW TEE ICON CLASH е женска маица идеална за секоја пригода. Лесно може да се ко...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CZ9324-084
Лесна и опуштена, женската маица Nike Sportswear Icon Clash е направена од мек материја...
2.690 ДЕН
Помош