Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK SWOOSH RUN SHORT
W NK SWOOSH RUN SHORT
W NK SWOOSH RUN SHORT
W NK SWOOSH RUN SHORT
W NK SWOOSH RUN SHORT
W NK SWOOSH RUN SHORT
W NK SWOOSH RUN SHORT
W NK SWOOSH RUN SHORT
W NK SWOOSH RUN SHORT
W NK SWOOSH RUN SHORT
Женски шорцеви за трчање
Код на производ:
(CZ9315-576)
NIKE

W NK SWOOSH RUN SHORT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.493 ДЕН
Заштеда: 497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE SWOOSH RUN RUNNING SHORTS се женски шорцеви за трчање кои ќе ви овозможат удобност на патеката. Шорцевите имаат стандарден крој, па истовремено ви овозможуваат целосна подвижност и ја следат линијата на вашето тело. Подетално

NIKE SWOOSH RUN RUNNING SHORTS се женски шорцеви за трчање кои ќе ви овозможат удобност на патеката.

Шорцевите имаат стандарден крој, па истовремено ви овозможуваат целосна подвижност и ја следат линијата на вашето тело.

Големото лого Swoosh на левата нога им овозможува на сите да знаат дека сте секој ден на патеката и дека сте дел од тимот на NIKE.

Лесниот материјал од кој се изработени е исклучително пријатен и удобен, а токму тоа ви треба најмногу на патеката.

Носете ги NIKE SWOOSH RUN RUNNING SHORTS женските шорцеви за трчање и поставете нови рекорди на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Еластична лента на струкот
 • Странични џебови
 • Лого Swoosh на левата нога
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: CZ9315-576
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE SWOOSH RUN RUNNING SHORTS се женски шорцеви за трчање кои ќе ви овозможат удобност на патеката.

Шорцевите имаат стандарден крој, па истовремено ви овозможуваат целосна подвижност и ја следат линијата на вашето тело.

Големото лого Swoosh на левата нога им овозможува на сите да знаат дека сте секој ден на патеката и дека сте дел од тимот на NIKE.

Лесниот материјал од кој се изработени е исклучително пријатен и удобен, а токму тоа ви треба најмногу на патеката.

Носете ги NIKE SWOOSH RUN RUNNING SHORTS женските шорцеви за трчање и поставете нови рекорди на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Еластична лента на струкот
 • Странични џебови
 • Лого Swoosh на левата нога
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: CZ9315-576
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CZ9315-010
NIKE SWOOSH RUN RUNNING SHORTS се женски шорцеви за трчање кои ќе ви овозможат удобност...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CZ9638-077
Nike W NK ICN CLSH TMPO LUXE SHORT се женски шорцеви дизајнирани за трчање. Тие ќе...
2.018 ДЕН
Заштеда 25%
2.690 ДЕН
Помош