Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
Детски шорцеви
Код на производ:
(DA0853-480)
NIKE

B NSW WOVEN AOP SHORT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts. Покажете ја својата лојалност кон брендот со знакот Swoosh. Подетално

Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts.

Покажете ја својата лојалност кон брендот со знакот Swoosh.

Dri-Fit технологијата го одржува телото суво и надвор од теренот.

Спецификации:

•Стандарден крој

•Состав: 100% полиестер

•Дозволено перење во машина

•Шифра на артикл: DA0853-480

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts.

Покажете ја својата лојалност кон брендот со знакот Swoosh.

Dri-Fit технологијата го одржува телото суво и надвор од теренот.

Спецификации:

•Стандарден крој

•Состав: 100% полиестер

•Дозволено перење во машина

•Шифра на артикл: DA0853-480

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CK0509-410
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA0853-010
Nike Sportswear Woven Shorts се детски шорцеви за момчиња тинејџери. Во овие шорцеви, ...
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA0856-222
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош