Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DRST 3 BAR BRA
DRST 3 BAR BRA
DRST 3 BAR BRA
DRST 3 BAR BRA
DRST 3 BAR BRA
DRST 3 BAR BRA
DRST 3 BAR BRA
DRST 3 BAR BRA
DRST 3 BAR BRA
DRST 3 BAR BRA
DRST 3 BAR BRA
DRST 3 BAR BRA
Спортски градник
Код на производ:
(GM6181)
adidas

DRST 3 BAR BRA

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DON'T REST BRA е градник за тренинг кој има смел изглед. Лесниот материјал од кој е изработен не ги ограничува вашите движења и ви дозволува слободно да вежбате во теретана. Подетално

adidas DON'T REST BRA е градник за тренинг кој има смел изглед.

Лесниот материјал од кој е изработен не ги ограничува вашите движења и ви дозволува слободно да вежбате во теретана.

Носете го adidas DON'T REST BRA градникот и тренирајте во стил и удобност.

Спецификации:

 • Женски спортски градник
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Логото adidas на градите
 • Состав на материјал: 89% рек. полиестер, 11% еластин
 • Боја: розова
 • Код на производ: GM6181
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas DON'T REST BRA е градник за тренинг кој има смел изглед.

Лесниот материјал од кој е изработен не ги ограничува вашите движења и ви дозволува слободно да вежбате во теретана.

Носете го adidas DON'T REST BRA градникот и тренирајте во стил и удобност.

Спецификации:

 • Женски спортски градник
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Логото adidas на градите
 • Состав на материјал: 89% рек. полиестер, 11% еластин
 • Боја: розова
 • Код на производ: GM6181
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош