Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W FI 3S SKNYPNT
W FI 3S SKNYPNT
W FI 3S SKNYPNT
W FI 3S SKNYPNT
W FI 3S SKNYPNT
W FI 3S SKNYPNT
W FI 3S SKNYPNT
W FI 3S SKNYPNT
W FI 3S SKNYPNT
W FI 3S SKNYPNT
W FI 3S SKNYPNT
W FI 3S SKNYPNT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GP7350)
adidas

W FI 3S SKNYPNT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална Цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES SKINNY PANTS женските долен дел тренерки нудат исклучителна удобност и комфор на секој тренинг. Подетално

adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES SKINNY PANTS женските долен дел тренерки нудат исклучителна удобност и комфор на секој тренинг.

Легендарните три линии им даваат спортски изглед кој никогаш не излегува од мода.

Направени се од материјал што се растегнува, а во исто време нуди целосна покриеност и подвижност.

Лентата на ременот ви овозможува да ја прилагодите ширината како што сакате.

Носете ги аdidas SPORTSWEAR 3-STRIPES SKINNY PANTS женските долен дел тренерки и уживајте во најголема удобност и комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Странични џебови со патент

• Лого на аdidas

• Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: GP7350

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES SKINNY PANTS женските долен дел тренерки нудат исклучителна удобност и комфор на секој тренинг.

Легендарните три линии им даваат спортски изглед кој никогаш не излегува од мода.

Направени се од материјал што се растегнува, а во исто време нуди целосна покриеност и подвижност.

Лентата на ременот ви овозможува да ја прилагодите ширината како што сакате.

Носете ги аdidas SPORTSWEAR 3-STRIPES SKINNY PANTS женските долен дел тренерки и уживајте во најголема удобност и комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Странични џебови со патент

• Лого на аdidas

• Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: GP7350

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas TRACK PANT се женски долен дел тренерки, чиј дизајн е инспириран од нагласената ...
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIAL LINEAR PANTS се женски долен дел тренерки дизајнирани за секојдневна у...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош