Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
Машка маица
Код на производ:
(GN5156)
adidas

SLEPT ON

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална Цена
1.588 ДЕН
Цена со попуст
1.270 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица adidas SLEPT ON GRAPHIC TEE е инспирирана од играта на James Harden. Дизајнерите беа инспирирани од боите на градовите во кои живееше овој кошаркар и напредуваше во неговата игра. Подетално

Машката маица adidas SLEPT ON GRAPHIC TEE е инспирирана од играта на James Harden.

Дизајнерите беа инспирирани од боите на градовите во кои живееше овој кошаркар и напредуваше во неговата игра.

Има стандарден крој и е совршена за сите ваши активности на одмор.

Мекиот памук ви дава пријатно чувство додека ја носите.

 

Спецификации:

• Состав: 100% памук

• Стандарден крој

• Перење во машина

• Боја: сина

• Код на производ: GN5156

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица adidas SLEPT ON GRAPHIC TEE е инспирирана од играта на James Harden.

Дизајнерите беа инспирирани од боите на градовите во кои живееше овој кошаркар и напредуваше во неговата игра.

Има стандарден крој и е совршена за сите ваши активности на одмор.

Мекиот памук ви дава пријатно чувство додека ја носите.

 

Спецификации:

• Состав: 100% памук

• Стандарден крој

• Перење во машина

• Боја: сина

• Код на производ: GN5156

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош