Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
SLEPT ON
Машка маица
Код на производ:
(GN5154)
adidas

SLEPT ON

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална Цена
1.588 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица adidas SLEPT ON GRAPHIC TEE е инспирирана од играта на James Harden. Дизајнерите беа инспирирани од боите на градовите во кои живееше овој кошаркар и напредуваше во неговата игра. Подетално

Машката маица adidas SLEPT ON GRAPHIC TEE е инспирирана од играта на James Harden.

Дизајнерите беа инспирирани од боите на градовите во кои живееше овој кошаркар и напредуваше во неговата игра.

Има стандарден крој и е совршена за сите ваши активности на одмор.

Мекиот памук ви дава пријатно чувство додека ја носите.

 

Спецификации:

• Состав: 100% памук

• Стандарден крој

• Перење во машина

• Код на производ: GN5154

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица adidas SLEPT ON GRAPHIC TEE е инспирирана од играта на James Harden.

Дизајнерите беа инспирирани од боите на градовите во кои живееше овој кошаркар и напредуваше во неговата игра.

Има стандарден крој и е совршена за сите ваши активности на одмор.

Мекиот памук ви дава пријатно чувство додека ја носите.

 

Спецификации:

• Состав: 100% памук

• Стандарден крој

• Перење во машина

• Код на производ: GN5154

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош