Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR EM KNIT TRACK SUIT
UNDER ARMOUR EM KNIT TRACK SUIT
UNDER ARMOUR EM KNIT TRACK SUIT
UNDER ARMOUR EM KNIT TRACK SUIT
UNDER ARMOUR EM KNIT TRACK SUIT
UNDER ARMOUR EM KNIT TRACK SUIT
Детски тренерки
Код на производ:
(1363380-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR EM KNIT TRACK SUIT

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM 9-10г.
SM
S S
YMD 11-12г.
MD
M M
YLG 13-14г.
YXL 14-15г.
LG
L L
XL XL
2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош