Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
Детски дуксер
Код на производ:
(95A399-K25)
NIKE

JDB SPACE GLITCH FLEECE PO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална Цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JDB SPACE GLITCH FLEECE PO е детски дуксер со капуљача, наменет за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Атрактивниот дизајн на овој дуксер од колекцијата Air Jordan ќе им даде на вашите тинејџери препознатлив спортски изглед. Подетално

Nike JDB SPACE GLITCH FLEECE PO е детски дуксер со капуљача, наменет за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Атрактивниот дизајн на овој дуксер од колекцијата Air Jordan ќе им даде на вашите тинејџери препознатлив спортски изглед.

Мекиот и топол материјал ќе им обезбеди идеална удобност во текот на целиот ден.

Еластичните делови на ракавите и половината спречуваат непотребно движење на материјалот.

Капуљачата им овозможува совршена удобност, додека нивните потребни ситници можат да ги чуваат во џебот.

Современиот изглед на овој детски дуксер сигурно ќе ги воодушеви вашите момчиња.

Спецификации:

 • Детски дуксер за момчиња
 • Капуљача
 • Стандарден крој
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Џеб кенгур
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: 95A399-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JDB SPACE GLITCH FLEECE PO е детски дуксер со капуљача, наменет за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Атрактивниот дизајн на овој дуксер од колекцијата Air Jordan ќе им даде на вашите тинејџери препознатлив спортски изглед.

Мекиот и топол материјал ќе им обезбеди идеална удобност во текот на целиот ден.

Еластичните делови на ракавите и половината спречуваат непотребно движење на материјалот.

Капуљачата им овозможува совршена удобност, додека нивните потребни ситници можат да ги чуваат во џебот.

Современиот изглед на овој детски дуксер сигурно ќе ги воодушеви вашите момчиња.

Спецификации:

 • Детски дуксер за момчиња
 • Капуљача
 • Стандарден крој
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Џеб кенгур
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: 95A399-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95A300-023
Nike JORDAN PSG FLEECE PO е дуксер за тинејџери што на сите ќе им покаже кој клуб ви е ...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош