Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DRST FLORAL B
DRST FLORAL B
DRST FLORAL B
DRST FLORAL B
DRST FLORAL B
DRST FLORAL B
DRST FLORAL B
DRST FLORAL B
DRST FLORAL B
DRST FLORAL B
Женски градник
Код на производ:
(GM2860)
adidas

DRST FLORAL B

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспириран од убавината на коралите и морските животни, adidas Don’t Rest Floral женскиот градник за тренинг се издвојува во теретана со својот шарен принт. Формата што одговара на телото дава пријатно чувство и поддршка за време на вежбањето. Технологијата на ткаенина AEROREADY лесно ја апсорбира потта од вашата кожа и лесно се суши, обезбедувајќи ја целата удобност при вежбање. Лентите што се прицврстуваат на задниот дел ја овозможуваат целата слобода на движење. Градникот за тренинг Don’t Rest Floral е направен од рециклирани материјали како дел од амбицијата на adidas да го намали и отстрани пластичниот отпад. Спецификации: AEROREADY технологија Мрежест слој Материјал: 70% рециклиран полиестер, 19% полиестер, 11% двојно плетен еластин Боја: црна Код на производ: GM2860 .
Подетално

Инспириран од убавината на коралите и морските животни, adidas Don’t Rest Floral женскиот градник за тренинг се издвојува во теретана со својот шарен принт.

Формата што одговара на телото дава пријатно чувство и поддршка за време на вежбањето.

Технологијата на ткаенина AEROREADY лесно ја апсорбира потта од вашата кожа и лесно се суши, обезбедувајќи ја целата удобност при вежбање.

Лентите што се прицврстуваат на задниот дел ја овозможуваат целата слобода на движење.

Градникот за тренинг Don’t Rest Floral е направен од рециклирани материјали како дел од амбицијата на adidas да го намали и отстрани пластичниот отпад.

Спецификации:

 • AEROREADY технологија
 • Мрежест слој
 • Материјал: 70% рециклиран полиестер, 19% полиестер, 11% двојно плетен еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM2860
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Инспириран од убавината на коралите и морските животни, adidas Don’t Rest Floral женскиот градник за тренинг се издвојува во теретана со својот шарен принт.

Формата што одговара на телото дава пријатно чувство и поддршка за време на вежбањето.

Технологијата на ткаенина AEROREADY лесно ја апсорбира потта од вашата кожа и лесно се суши, обезбедувајќи ја целата удобност при вежбање.

Лентите што се прицврстуваат на задниот дел ја овозможуваат целата слобода на движење.

Градникот за тренинг Don’t Rest Floral е направен од рециклирани материјали како дел од амбицијата на adidas да го намали и отстрани пластичниот отпад.

Спецификации:

 • AEROREADY технологија
 • Мрежест слој
 • Материјал: 70% рециклиран полиестер, 19% полиестер, 11% двојно плетен еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM2860
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош