Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FL_SPR GF BOS
FL_SPR GF BOS
FL_SPR GF BOS
FL_SPR GF BOS
FL_SPR GF BOS
FL_SPR GF BOS
FL_SPR GF BOS
FL_SPR GF BOS
FL_SPR GF BOS
FL_SPR GF BOS
Машка маица
Код на производ:
(GM0658)
adidas

FL_SPR GF BOS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица за тренинг adidas FREELIFT BADGE OF SPORT GRAPHIC TEE ќе ви овозможи исклучителна удобност и комфор за време на секој тренинг. Подетално

Машката маица за тренинг adidas FREELIFT BADGE OF SPORT GRAPHIC TEE ќе ви овозможи исклучителна удобност и комфор за време на секој тренинг.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Логото Badge of Sport дава спортски изглед.

Облечете ја машката маица за тренинг adidas FREELIFT BADGE OF SPORT GRAPHIC TEE и достигнете ги сите цели што сте ги поставиле во теретана.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Кратки ракави

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Лого Badge of Sport

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: сина

• Код на производ: GM0658

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица за тренинг adidas FREELIFT BADGE OF SPORT GRAPHIC TEE ќе ви овозможи исклучителна удобност и комфор за време на секој тренинг.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Логото Badge of Sport дава спортски изглед.

Облечете ја машката маица за тренинг adidas FREELIFT BADGE OF SPORT GRAPHIC TEE и достигнете ги сите цели што сте ги поставиле во теретана.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Кратки ракави

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Лого Badge of Sport

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: сина

• Код на производ: GM0658

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM5037
Машката маица за тренинг adidas Techfit Compression T-Shirt е за сите оние кои го става...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV1313
Машката маица за тренинг adidas FREELIFT BADGE OF SPORT GRAPHIC TEE ќе ви овозможи искл...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM2162
Машката маица за тренинг adidas DESIGNED 2 MOVE ACTIVATED TECH AEROREADY TEE ќе ви овоз...
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Помош