Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB CLUB HBR FT SHORT
NKB CLUB HBR FT SHORT
NKB CLUB HBR FT SHORT
NKB CLUB HBR FT SHORT
Детски шорцеви
Код на производ:
(86G710-023)
NIKE

NKB CLUB HBR FT SHORT

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece се lifestyle шорцеви за момчиња дизајнирани за активни деца. Носете ги овие шорцеви на час по физичко, во топол летен ден или на тренинг. Подетално

Nike Sportswear Club Fleece се lifestyle шорцеви за момчиња дизајнирани за активни деца.

Носете ги овие шорцеви на час по физичко, во топол летен ден или на тренинг.

Големото лого Nike на левата ногавица им дава до знаење на сите дека тој е активен тип и истовремено е дел од тимот на Nike.

Лентата на ременот му овозможува да ја прилагоди ширината на шорцевите како што му одговара.

Може да се чуваат сите ситници во страничните џебови.

Шорцевите Nike Sportswear Club Fleece за момчиња нудат максимален комфор и исклучителен квалитет.

Спецификации:

 • Боја: црна
 • Странични џебови
 • Код на производ: 86G710-023
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Club Fleece се lifestyle шорцеви за момчиња дизајнирани за активни деца.

Носете ги овие шорцеви на час по физичко, во топол летен ден или на тренинг.

Големото лого Nike на левата ногавица им дава до знаење на сите дека тој е активен тип и истовремено е дел од тимот на Nike.

Лентата на ременот му овозможува да ја прилагоди ширината на шорцевите како што му одговара.

Може да се чуваат сите ситници во страничните џебови.

Шорцевите Nike Sportswear Club Fleece за момчиња нудат максимален комфор и исклучителен квалитет.

Спецификации:

 • Боја: црна
 • Странични џебови
 • Код на производ: 86G710-023
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 86D617-042
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 86C855-023
968 ДЕН
Заштеда 35%
1.490 ДЕН
Помош