Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M FAVS Q2 SHO
M FAVS Q2 SHO
M FAVS Q2 SHO
M FAVS Q2 SHO
M FAVS Q2 SHO
M FAVS Q2 SHO
M FAVS Q2 SHO
M FAVS Q2 SHO
M FAVS Q2 SHO
M FAVS Q2 SHO
Машки шорцеви
Код на производ:
(GK9592)
adidas

M FAVS Q2 SHO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви M FAVS Q2 SHO се подготвени за сè што сте планирале. Имаат класичен крој што ги прави идеални за секојдневни активности. Врвката на половината овозможува лесно прилагодување. Направени се од рециклиран материјал со цел да се намали отпадот од пластика. Спецификации: • Машки шорцеви • Врвка на половината • Боја: црна • Код на производ: GK9592 .
Подетално

Машките шорцеви M FAVS Q2 SHO се подготвени за сè што сте планирале. Имаат класичен крој што ги прави идеални за секојдневни активности.

Врвката на половината овозможува лесно прилагодување.

Направени се од рециклиран материјал со цел да се намали отпадот од пластика.

Спецификации:

• Машки шорцеви

• Врвка на половината

• Боја: црна

• Код на производ: GK9592

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките шорцеви M FAVS Q2 SHO се подготвени за сè што сте планирале. Имаат класичен крој што ги прави идеални за секојдневни активности.

Врвката на половината овозможува лесно прилагодување.

Направени се од рециклиран материјал со цел да се намали отпадот од пластика.

Спецификации:

• Машки шорцеви

• Врвка на половината

• Боја: црна

• Код на производ: GK9592

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS TIE-DYED INSPIRATIONAL SHORTS се машки шорцеви, идеални за секојдневн...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Помош