Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LB DY MM SUM
LB DY MM SUM
LB DY MM SUM
LB DY MM SUM
LB DY MM SUM
LB DY MM SUM
LB DY MM SUM
LB DY MM SUM
Детски тренерки
Код на производ:
(GM6930)
adidas

LB DY MM SUM

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Disney Mickey Mouse Summerset е детски комплет кој носи фантазија и радост во детскиот свет на игри и забава. Овој летен комплет се состои од маица и шорцеви, изработени од пријатен и удобен памучен материјал. Подетално

adidas Disney Mickey Mouse Summerset е детски комплет кој носи фантазија и радост во детскиот свет на игри и забава.

Овој летен комплет се состои од маица и шорцеви, изработени од пријатен и удобен памучен материјал.

Маицата со подолг крој овозможува слобода на движење, додека еластичниот појас на шорцевите држи сè на свое место, така што вашето момче може да ужива во играта без прекини.

Симпатичниот дизајн на херојот на Дизни, Мики Маус, ќе го направи овој летен комплет омилен кај децата.

Спецификации:

• Модел: Slim fit

• ©Disney

• Еластична лента на струкот

• Материјал: 100% памук

• Боја: црна / црвена / бела

• Код на производ: GM6930

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Disney Mickey Mouse Summerset е детски комплет кој носи фантазија и радост во детскиот свет на игри и забава.

Овој летен комплет се состои од маица и шорцеви, изработени од пријатен и удобен памучен материјал.

Маицата со подолг крој овозможува слобода на движење, додека еластичниот појас на шорцевите држи сè на свое место, така што вашето момче може да ужива во играта без прекини.

Симпатичниот дизајн на херојот на Дизни, Мики Маус, ќе го направи овој летен комплет омилен кај децата.

Спецификации:

• Модел: Slim fit

• ©Disney

• Еластична лента на струкот

• Материјал: 100% памук

• Боја: црна / црвена / бела

• Код на производ: GM6930

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.493 ДЕН
Заштеда 40%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.372 ДЕН
Заштеда 30%
3.388 ДЕН
Помош