Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W Q2SP T-SHIRT
W Q2SP T-SHIRT
W Q2SP T-SHIRT
W Q2SP T-SHIRT
W Q2SP T-SHIRT
W Q2SP T-SHIRT
W Q2SP T-SHIRT
W Q2SP T-SHIRT
W Q2SP T-SHIRT
W Q2SP T-SHIRT
Женска маица
Код на производ:
(GJ5550)
adidas

W Q2SP T-SHIRT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR SUMMER PACK TEE е женска маица што ќе ви овозможи совршен комфор. Спортскиот дизајн на оваа маица лесно ќе се вклопи во вашиот секојдневен стил. Подетално

adidas SPORTSWEAR SUMMER PACK TEE е женска маица што ќе ви овозможи совршен комфор.

Спортскиот дизајн на оваа маица лесно ќе се вклопи во вашиот секојдневен стил.

Поширокиот крој и мек памучен материјал ќе ви ја даде потребната удобност и пријатно чувство во текот на целиот ден.

Практичниот џеб ви овозможува да ги чувате вашите најважни работи.

Без разлика дали имате напорен ден или уживате во слободното време, оваа женска маица е идеален избор.

Спецификации:

 • Женска маица
 • Поширок крој
 • Кратки ракави
 • Џеб
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: GJ5550
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR SUMMER PACK TEE е женска маица што ќе ви овозможи совршен комфор.

Спортскиот дизајн на оваа маица лесно ќе се вклопи во вашиот секојдневен стил.

Поширокиот крој и мек памучен материјал ќе ви ја даде потребната удобност и пријатно чувство во текот на целиот ден.

Практичниот џеб ви овозможува да ги чувате вашите најважни работи.

Без разлика дали имате напорен ден или уживате во слободното време, оваа женска маица е идеален избор.

Спецификации:

 • Женска маица
 • Поширок крој
 • Кратки ракави
 • Џеб
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: GJ5550
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош