Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

3S WVN FLWR SHO
3S WVN FLWR SHO
3S WVN FLWR SHO
3S WVN FLWR SHO
3S WVN FLWR SHO
3S WVN FLWR SHO
3S WVN FLWR SHO
3S WVN FLWR SHO
3S WVN FLWR SHO
3S WVN FLWR SHO
Женски шорцеви
Код на производ:
(GM2861)
adidas

3S WVN FLWR SHO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изразете ја својата љубов кон океанот во adidas Pacer Woven Floral женските шорцеви за тренинг. Еластичната ткаенина ви овозможува целосна слобода на движење за време на вежбите. Подетално

Изразете ја својата љубов кон океанот во adidas Pacer Woven Floral женските шорцеви за тренинг.

Еластичната ткаенина ви овозможува целосна слобода на движење за време на вежбите.

Технологијата на ткаенина AEROREADY лесно ја апсорбира потта од вашата кожа и лесно се суши, обезбедувајќи ја целата удобност при вежбање.

Дизајнот и рециклираните материјали ја истакнуваат посветеноста на adidas за отстранување на пластичен отпад.

Спецификации:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • AEROREADY технологија
 • Рециклиран материјал Primegreen со високи перформанси
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: повеќебојна / црна
 • Код на производ: GM2861
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Изразете ја својата љубов кон океанот во adidas Pacer Woven Floral женските шорцеви за тренинг.

Еластичната ткаенина ви овозможува целосна слобода на движење за време на вежбите.

Технологијата на ткаенина AEROREADY лесно ја апсорбира потта од вашата кожа и лесно се суши, обезбедувајќи ја целата удобност при вежбање.

Дизајнот и рециклираните материјали ја истакнуваат посветеноста на adidas за отстранување на пластичен отпад.

Спецификации:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • AEROREADY технологија
 • Рециклиран материјал Primegreen со високи перформанси
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: повеќебојна / црна
 • Код на производ: GM2861
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош