Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(85A400-K25)
NIKE

JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 3- *
 • 4 XS
 • 4- *
 • 5 S
 • 5- *
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со свеж изглед и урбани вибрации, детсите долен дел тренерки за момчиња JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT, ја подобруваат удобноста на вашето дете на повисоко ниво. Подетално

Со свеж изглед и урбани вибрации, детсите долен дел тренерки за момчиња JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT, ја подобруваат удобноста на вашето дете на повисоко ниво.

Направени се од удобен фротир, обезбедуваат топлина, додека прилагодливиот ремен и еластичните делови на ногавиците не дозволуваат непотребни поместувања на материјалот.

Дизајнот со детали и логото на Jordan го прават овој модел JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT за момчиња идеално парче облека за вашето дете.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Странични џебови
 • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 85A400-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Со свеж изглед и урбани вибрации, детсите долен дел тренерки за момчиња JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT, ја подобруваат удобноста на вашето дете на повисоко ниво.

Направени се од удобен фротир, обезбедуваат топлина, додека прилагодливиот ремен и еластичните делови на ногавиците не дозволуваат непотребни поместувања на материјалот.

Дизајнот со детали и логото на Jordan го прават овој модел JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT за момчиња идеално парче облека за вашето дете.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Странични џебови
 • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 85A400-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Големини: 2XS - 2-3 год; XS - 3-4 год; S - 4-5 год; M - 5-6 год; L ...
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Големини: 2XS - 2-3 год; XS - 3-4 год; S - 4-5 год; M - 5-6 год; L ...
1.358 ДЕН
Заштеда 35%
2.090 ДЕН
Помош