Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
CELEB LO TGT W
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(GK5068)
adidas

CELEB LO TGT W

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.372 ДЕН
Заштеда: 1.016 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CELEB LONG TIGHT W се женски хеланки за трчање со атрактивен спортски дизајн. Меката и растеглива ткаенина лесно се прилагодува на телото обезбедувајќи поддршка и удобност. Подетално

adidas CELEB LONG TIGHT W се женски хеланки за трчање со атрактивен спортски дизајн.

Меката и растеглива ткаенина лесно се прилагодува на телото обезбедувајќи поддршка и удобност.

Технологијата AEROREADY на материјалот апсорбира влага, додека мрежестите делови на ногавиците овозможуваат проток на воздух и ладење.

Познатото лого на adidas е невообичаено нагласено со графика на страна на хеланките.

Овие хеланки се направени од рециклирани материјали Primegreen.

Спецификации:

• Хеланки за жени

• Цел: трчање, тренинг

• Долг крој

• Лесна поддршка и удобност

• Еластична лента на струкот

• AEROREADY апсорпција на влага

• Мрежести делови

• Состав: 72% рециклиран полиестер, 28% еластин

• Боја: Розова

• Код на производ: GK5068

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas CELEB LONG TIGHT W се женски хеланки за трчање со атрактивен спортски дизајн.

Меката и растеглива ткаенина лесно се прилагодува на телото обезбедувајќи поддршка и удобност.

Технологијата AEROREADY на материјалот апсорбира влага, додека мрежестите делови на ногавиците овозможуваат проток на воздух и ладење.

Познатото лого на adidas е невообичаено нагласено со графика на страна на хеланките.

Овие хеланки се направени од рециклирани материјали Primegreen.

Спецификации:

• Хеланки за жени

• Цел: трчање, тренинг

• Долг крој

• Лесна поддршка и удобност

• Еластична лента на струкот

• AEROREADY апсорпција на влага

• Мрежести делови

• Состав: 72% рециклиран полиестер, 28% еластин

• Боја: Розова

• Код на производ: GK5068

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas CELEB LONG TIGHT W се женски хеланки за трчање со атрактивен спортски дизајн. М...
2.442 ДЕН
Заштеда 30%
3.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas OWN THE RUN TIGHTS се женски хеланки дизајнирани за трчање. Направени се од лесн...
1.952 ДЕН
Заштеда 30%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas OWN THE RUN TIGHTS се женски хеланки дизајнирани за трчање. Направени се од лесн...
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Помош