Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BIG BOS CLX CL
Машки шорцеви за пливање
Код на производ:
(GM4979)
adidas

BIG BOS CLX CL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот костим за капење adidas CLASSIC-LENGTH LOGO е дизајниран за сите вас кои бараат практично решение за релаксација на плажа или базен. Подетално

Машкиот костим за капење adidas CLASSIC-LENGTH LOGO е дизајниран за сите вас кои бараат практично решение за релаксација на плажа или базен.

Големото лого на adidas на левата страна дава спортски изглед.

Можете да ја прилагодите посакуваната ширина како што сакате.

Лесниот материјал од кој се направени се суши многу брзо, така што ќе бидете брзо суви по капењето.

Овој производ е изработен од Primegreen материјал, кој покажува колку многу adidas се грижи за животната средина.

Опуштете се на плажа или покрај базен во машкиот костим за капење adidas CLASSIC-LENGTH LOGO.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Постава од мрежа
 • Еластична лента на струкот
 • Странични џебови
 • Материјал кој брзо се суши
 • Primegreen материјал
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM4979
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот костим за капење adidas CLASSIC-LENGTH LOGO е дизајниран за сите вас кои бараат практично решение за релаксација на плажа или базен.

Големото лого на adidas на левата страна дава спортски изглед.

Можете да ја прилагодите посакуваната ширина како што сакате.

Лесниот материјал од кој се направени се суши многу брзо, така што ќе бидете брзо суви по капењето.

Овој производ е изработен од Primegreen материјал, кој покажува колку многу adidas се грижи за животната средина.

Опуштете се на плажа или покрај базен во машкиот костим за капење adidas CLASSIC-LENGTH LOGO.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Постава од мрежа
 • Еластична лента на струкот
 • Странични џебови
 • Материјал кој брзо се суши
 • Primegreen материјал
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM4979
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чувствувајте се пријатно додека пливате или шетате на плажа во adidas SHORT LENGTH SOLI...
1.270 ДЕН
Заштеда 20%
1.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машкиот костим за капење adidas CLASSIC-LENGTH LOGO е дизајниран за сите вас кои бараат...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чувствувајте се пријатно додека пливате или шетате на плажа во adidas SHORT LENGTH SOLI...
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Помош