Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W FAV Q2 BK SHO
W FAV Q2 BK SHO
W FAV Q2 BK SHO
W FAV Q2 BK SHO
W FAV Q2 BK SHO
W FAV Q2 BK SHO
W FAV Q2 BK SHO
W FAV Q2 BK SHO
W FAV Q2 BK SHO
W FAV Q2 BK SHO
Женски хеланки
Код на производ:
(GM5552)
adidas

W FAV Q2 BK SHO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгледа добро, женските кратки бициклистички adidas Essentials Gradient Logo се идеален избор. Подетално

Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгледа добро, женските кратки бициклистички adidas Essentials Gradient Logo се идеален избор.

Еластичниот појас и кројот кој се прилагодува на телото ја обезбедува целата удобност и слобода на движење.

adidas Badge of Sport знакот и карактеристичните линии ја покажуваат вашата љубов кон брендот.

Памучните производи на adidas поддржуваат одржливо одгледување памук како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.

Спецификации:

• Крој кој се прилагодува на телото

• Еластична лента на струкот

• adidas Badge of Sport

• Материјали: 93% памук, 7% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: GM5552

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгледа добро, женските кратки бициклистички adidas Essentials Gradient Logo се идеален избор.

Еластичниот појас и кројот кој се прилагодува на телото ја обезбедува целата удобност и слобода на движење.

adidas Badge of Sport знакот и карактеристичните линии ја покажуваат вашата љубов кон брендот.

Памучните производи на adidas поддржуваат одржливо одгледување памук како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.

Спецификации:

• Крој кој се прилагодува на телото

• Еластична лента на струкот

• adidas Badge of Sport

• Материјали: 93% памук, 7% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: GM5552

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas REGULAR JOGGER е долен дел женски тренерки со изглед кој е инспириран од планина...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгл...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas sportswear 3 Bar AOP Leggings се женски хеланки кои ќе ви послужат во секоја при...
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Помош