Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(95A400-K25)
NIKE

JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со свеж изглед и урбани вибрации, детскиот долен дел тренерки за момчиња JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT ја подобрува удобноста на вашето дете. Направени се од удобен фротир, обезбедуваат топлина, додека прилагодливиот ремен и еластичните делови на ногавиците не дозволуваат непотребни поместувања на материјалот. Подетално

Со свеж изглед и урбани вибрации, детскиот долен дел тренерки за момчиња JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT ја подобрува удобноста на вашето дете.

Направени се од удобен фротир, обезбедуваат топлина, додека прилагодливиот ремен и еластичните делови на ногавиците не дозволуваат непотребни поместувања на материјалот.

Дизајнот со детали и логото на Jordan го прават овој модел JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT за момчиња идеално парче облека за вашето дете.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Странични џебови
 • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 95A400-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Со свеж изглед и урбани вибрации, детскиот долен дел тренерки за момчиња JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT ја подобрува удобноста на вашето дете.

Направени се од удобен фротир, обезбедуваат топлина, додека прилагодливиот ремен и еластичните делови на ногавиците не дозволуваат непотребни поместувања на материјалот.

Дизајнот со детали и логото на Jordan го прават овој модел JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT за момчиња идеално парче облека за вашето дете.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Странични џебови
 • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 95A400-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош