Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W FAV Q2 BK SHO
Женски бициклистички
Код на производ:
(GM5556)
adidas

W FAV Q2 BK SHO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгледа добро, женските кратки бициклистички adidas Essentials Gradient Logo се идеален избор. Подетално

Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгледа добро, женските кратки бициклистички adidas Essentials Gradient Logo се идеален избор.

Еластичниот појас и кројот кој се прилагодува на телото ја обезбедува целата удобност и слобода на движење.

adidas Badge of Sport знакот и карактеристичните линии ја покажуваат вашата љубов кон брендот.

Памучните производи на adidas поддржуваат одржливо одгледување памук како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.

 

Спецификации:

• Крој кој се прилагодува на телото

• Еластична лента на струкот

• adidas Badge of Sport

• Материјали: 93% памук, 7% еластин

• Боја: розова

• Код на производ: GM5556

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгледа добро, женските кратки бициклистички adidas Essentials Gradient Logo се идеален избор.

Еластичниот појас и кројот кој се прилагодува на телото ја обезбедува целата удобност и слобода на движење.

adidas Badge of Sport знакот и карактеристичните линии ја покажуваат вашата љубов кон брендот.

Памучните производи на adidas поддржуваат одржливо одгледување памук како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.

 

Спецификации:

• Крој кој се прилагодува на телото

• Еластична лента на струкот

• adidas Badge of Sport

• Материјали: 93% памук, 7% еластин

• Боја: розова

• Код на производ: GM5556

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas REGULAR JOGGER е долен дел женски тренерки со изглед кој е инспириран од планина...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Велосипедскиот стил е инспирација за овие женски шорцеви. Должината и високиот струк со...
1.888 ДЕН
Помош