Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

OWN THE RUN SHO
Машки шорцеви за трчање
Код на производ:
(GJ9944)
adidas

OWN THE RUN SHO

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS5\. *
 • XS7\. *
 • XS9\. *
 • S 5\. *
 • S 7\. *
 • S 9\. *
 • M 5\. *
 • M 7\. *
 • M 9\. *
 • L 5\. *
 • L 7\. *
 • L 9\. *
 • XL5\. *
 • XL7\. *
 • XL9\. *
 • 2XL5 *
 • 2XL7 *
 • 2XL9 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN SHORT MEN се машки шорцеви за трчање. Тие се многу удобни и лесни. Направени се од рециклиран полиестер. Подетално

adidas OWN THE RUN SHORT MEN се машки шорцеви за трчање.

Тие се многу удобни и лесни. Направени се од рециклиран полиестер.

Climalite е мека, лесна ткаенина која добро ја апсорбира влагата, а технологијата на adidas - Aeroready ви носи оптимална циркулација на воздухот и ви помага да останете суви и фокусирани на сите предизвици на патеката.

Рефлексивните детали ви овозможуваат безбедно да трчате во ноќно време.

Овие шорцеви се вистинскиот избор за сите вас кои сакате да трчате.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки шорцеви
 • Направени се од рециклиран полиестер за зачувување на ресурсите и намалување на емисиите
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: сина
 • Код на производ: GJ9944
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas OWN THE RUN SHORT MEN се машки шорцеви за трчање.

Тие се многу удобни и лесни. Направени се од рециклиран полиестер.

Climalite е мека, лесна ткаенина која добро ја апсорбира влагата, а технологијата на adidas - Aeroready ви носи оптимална циркулација на воздухот и ви помага да останете суви и фокусирани на сите предизвици на патеката.

Рефлексивните детали ви овозможуваат безбедно да трчате во ноќно време.

Овие шорцеви се вистинскиот избор за сите вас кои сакате да трчате.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки шорцеви
 • Направени се од рециклиран полиестер за зачувување на ресурсите и намалување на емисиите
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: сина
 • Код на производ: GJ9944
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош