Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB JUMPMAN FZ HOODIE
JDB JUMPMAN FZ HOODIE
JDB JUMPMAN FZ HOODIE
JDB JUMPMAN FZ HOODIE
Детски дуксер
Код на производ:
(95A293-023)
NIKE

JDB JUMPMAN FZ HOODIE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JDB JUMPMAN FZ HOODIE е детски дуксер со капуљача, наменет за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Класичниот дизајн со впечатлив натпис Jumpman над градите ќе ги натера вашите тинејџери да се истакнат на вистински начин. Подетално

Nike JDB JUMPMAN FZ HOODIE е детски дуксер со капуљача, наменет за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Класичниот дизајн со впечатлив натпис Jumpman над градите ќе ги натера вашите тинејџери да се истакнат на вистински начин.

Мекиот и топол материјал ќе им обезбеди идеална удобност за цел ден.

Патентот по целата должина го прави облекувањето брзо и лесно.

Капуљачата овозможува дополнителна заштита и удобност, а предните џебови се практични за чување на потребните ситници.

Овој детски дуксер е совршен избор за вашите активни момчиња и може да се носи во различни прилики.

Спецификации:

 • Детски дуксер за момчиња
 • Стандарден крој
 • Капуљача
 • Патент по целата должина
 • Предни џебови
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 95A293-GEH
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JDB JUMPMAN FZ HOODIE е детски дуксер со капуљача, наменет за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Класичниот дизајн со впечатлив натпис Jumpman над градите ќе ги натера вашите тинејџери да се истакнат на вистински начин.

Мекиот и топол материјал ќе им обезбеди идеална удобност за цел ден.

Патентот по целата должина го прави облекувањето брзо и лесно.

Капуљачата овозможува дополнителна заштита и удобност, а предните џебови се практични за чување на потребните ситници.

Овој детски дуксер е совршен избор за вашите активни момчиња и може да се носи во различни прилики.

Спецификации:

 • Детски дуксер за момчиња
 • Стандарден крој
 • Капуљача
 • Патент по целата должина
 • Предни џебови
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 95A293-GEH
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95A300-023
Nike JORDAN PSG FLEECE PO е дуксер за тинејџери што на сите ќе им покаже кој клуб ви е ...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош