Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W FARM CRO TK
W FARM CRO TK
W FARM CRO TK
W FARM CRO TK
W FARM CRO TK
W FARM CRO TK
W FARM CRO TK
W FARM CRO TK
W FARM CRO TK
W FARM CRO TK
Женска маица
Код на производ:
(GM7152)
adidas

W FARM CRO TK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FARM Rio AEROREADY Tie – Dye Print - Маица без ракави што ја носи топлината од бразилските плажи. Направена е во соработка со FARM Rio Brazil, има краток крој кој совршено одговара со фармерки и хеланки со висок струк. Подетално

adidas FARM Rio AEROREADY Tie – Dye Print - Маица без ракави што ја носи топлината од бразилските плажи.

Направена е во соработка со FARM Rio Brazil, има краток крој кој совршено одговара со фармерки и хеланки со висок струк.

Уживајте во удобноста додека ширите добри вибрации, благодарение на технологијата AEROREADY.

Овој модел е направен од рециклиран материјал Primegreen со високи перформанси.

Спецификации:

 • Модел: Slim fit
 • FARM Rio принт
 • Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црвена / бела
 • Код на производ: GM7152
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas FARM Rio AEROREADY Tie – Dye Print - Маица без ракави што ја носи топлината од бразилските плажи.

Направена е во соработка со FARM Rio Brazil, има краток крој кој совршено одговара со фармерки и хеланки со висок струк.

Уживајте во удобноста додека ширите добри вибрации, благодарение на технологијата AEROREADY.

Овој модел е направен од рециклиран материјал Primegreen со високи перформанси.

Спецификации:

 • Модел: Slim fit
 • FARM Rio принт
 • Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црвена / бела
 • Код на производ: GM7152
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GJ5550
adidas SPORTSWEAR SUMMER PACK TEE е женска маица што ќе ви овозможи совршен комфор. Спо...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM5558
adidas W FAV Q2 OV T е женска маица која е соодветна за секоја пригода и со секоја комб...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GL0532
adidas W FAV Q2 OV T е женска маица која е соодветна за секоја пригода и со секоја комб...
1.788 ДЕН
Помош