Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M FI TEE BOS A
M FI TEE BOS A
M FI TEE BOS A
M FI TEE BOS A
M FI TEE BOS A
M FI TEE BOS A
M FI TEE BOS A
M FI TEE BOS A
M FI TEE BOS A
M FI TEE BOS A
M FI TEE BOS A
M FI TEE BOS A
Машка маица
Код на производ:
(GP9506)
adidas

M FI TEE BOS A

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Класичната машка маица на adidas M FI Tee BOS A е незаменливо парче облека, без разлика дали тренирате или сакате опуштен, спортски стил. Подетално

Класичната машка маица на adidas M FI Tee BOS A е незаменливо парче облека, без разлика дали тренирате или сакате опуштен, спортски стил.

Со стандардниот крој и удобниот памук може да бидете сигурни дека денот ќе го поминете удобно, без разлика колку обврски или активности имате, а покрај тоа, лесно ќе ја комбинирате со друга облека бидејќи е безвременски класичен модел.

Спецификации:

• Модел: Regular fit

• Кратки ракави

• Лого adidas

• Материјал: 100% памук

• Боја: бела

• Код на производ: GP9506

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Класичната машка маица на adidas M FI Tee BOS A е незаменливо парче облека, без разлика дали тренирате или сакате опуштен, спортски стил.

Со стандардниот крој и удобниот памук може да бидете сигурни дека денот ќе го поминете удобно, без разлика колку обврски или активности имате, а покрај тоа, лесно ќе ја комбинирате со друга облека бидејќи е безвременски класичен модел.

Спецификации:

• Модел: Regular fit

• Кратки ракави

• Лого adidas

• Материјал: 100% памук

• Боја: бела

• Код на производ: GP9506

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GN6838
adidas Athletics Graphic е машка маица со кратки ракави за секој ден со camo вибрација....
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош