Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW CLUB FT JOGGER PANT
B NSW CLUB FT JOGGER PANT
B NSW CLUB FT JOGGER PANT
B NSW CLUB FT JOGGER PANT
B NSW CLUB FT JOGGER PANT
B NSW CLUB FT JOGGER PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DA0864-010)
NIKE

B NSW CLUB FT JOGGER PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike B NSW CLUB FT JOGGER PANT се детски долен дел тренерки со класичен дизајн. Направени се од мешавина од природни и синтетички материјали, во кои преовладува удобниот и квалитетен памук. Подетално

Nike B NSW CLUB FT JOGGER PANT се детски долен дел тренерки со класичен дизајн.

Направени се од мешавина од природни и синтетички материјали, во кои преовладува удобниот и квалитетен памук.

Еластичните делови на половината и на ракавите не дозволуваат несакано извртување и движење на материјалот за време на тренинг или игра.

Во овој долен дел тренерки, децата ќе можат со задоволство да им се препуштат на своите секојдневни авантури.

 

Спецификации:

• Детски долен дел тренерки за момчиња - lifestyle

• Стандарден крој

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: Црна / Бела

• Код на производ: DA0864-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike B NSW CLUB FT JOGGER PANT се детски долен дел тренерки со класичен дизајн.

Направени се од мешавина од природни и синтетички материјали, во кои преовладува удобниот и квалитетен памук.

Еластичните делови на половината и на ракавите не дозволуваат несакано извртување и движење на материјалот за време на тренинг или игра.

Во овој долен дел тренерки, децата ќе можат со задоволство да им се препуштат на своите секојдневни авантури.

 

Спецификации:

• Детски долен дел тренерки за момчиња - lifestyle

• Стандарден крој

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: Црна / Бела

• Код на производ: DA0864-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike B NSW JDI PANT е долен дел тренерки за момчиња на возраст од 8 до 14 години, намен...
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Подгответе се за студените денови со долниот дел тренерки Nike Sportswear Winterized. Н...
1.568 ДЕН
Заштеда 25%
2.090 ДЕН
Помош