Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TEE WORLD TOUR
M NSW TEE WORLD TOUR
M NSW TEE WORLD TOUR
M NSW TEE WORLD TOUR
M NSW TEE WORLD TOUR
M NSW TEE WORLD TOUR
M NSW TEE WORLD TOUR
M NSW TEE WORLD TOUR
M NSW TEE WORLD TOUR
M NSW TEE WORLD TOUR
Машка маица
Код на производ:
(DA0937-383)
NIKE

M NSW TEE WORLD TOUR

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица Nike Sportswear Tee ве води на светска турнеја, застанувајќи во еден од најважните градови во светот. Подетално

Машката маица Nike Sportswear Tee ве води на светска турнеја, застанувајќи во еден од најважните градови во светот.

Удобната памучна ткаенина и пријатниот крој ја прават оваа маица одлична за секојдневно носење.

Интересната графика ве издвојува од толпата и го поддржува вашиот авантуристички дух.

Спецификации:

 • Кратки ракави
 • Тркалезен отвор
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Зелена
 • Код на производ: DA0937-383
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица Nike Sportswear Tee ве води на светска турнеја, застанувајќи во еден од најважните градови во светот.

Удобната памучна ткаенина и пријатниот крој ја прават оваа маица одлична за секојдневно носење.

Интересната графика ве издвојува од толпата и го поддржува вашиот авантуристички дух.

Спецификации:

 • Кратки ракави
 • Тркалезен отвор
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Зелена
 • Код на производ: DA0937-383
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица CW0434-100
Машката маица Nike Sportswear има графика со натпис „ sole food “ на предна...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица CW0434-010
Машката маица Nike Sportswear има графика со натпис „ sole food “ на предна...
1.990 ДЕН
Помош