Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
JDB SPACE GLITCH FLEECE PO
Детски дуксер
Код на производ:
(85A399-K25)
NIKE

JDB SPACE GLITCH FLEECE PO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 3- *
 • 4 XS
 • 4- *
 • 5 S
 • 5- *
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со свеж изглед и урбани вибрации, дуксерот за деца Nike JDB SPACE GLITCH FLEECE PO за момчиња ја подобрува удобноста. Подетално

Со свеж изглед и урбани вибрации, дуксерот за деца Nike JDB SPACE GLITCH FLEECE PO за момчиња ја подобрува удобноста.

Еластичните делови на ракавите, џебот кенгур и капуљачата овозможуваат топлина кога е потребно.

Дизајнот со детали и логото на Jordan го прават дуксерот JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT за момчиња идеално парче облека за вашето дете.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој
 • Капуљача
 • Еластични делови на ракавите
 • Џеб кенгур
 • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 85A399-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Со свеж изглед и урбани вибрации, дуксерот за деца Nike JDB SPACE GLITCH FLEECE PO за момчиња ја подобрува удобноста.

Еластичните делови на ракавите, џебот кенгур и капуљачата овозможуваат топлина кога е потребно.

Дизајнот со детали и логото на Jordan го прават дуксерот JDB SPACE GLITCH FLEECE PANT за момчиња идеално парче облека за вашето дете.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој
 • Капуљача
 • Еластични делови на ракавите
 • Џеб кенгур
 • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 85A399-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 857968-023
Nike JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP е детски дуксер за момчиња на возраст од 4 до...
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 857423-E4F
Големини: 2XS - 2-3 год; XS - 3-4 год; S - 4-5 год; M - 5-6 год; L ...
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош