Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

3S TAPE SHORT
3S TAPE SHORT
3S TAPE SHORT
3S TAPE SHORT
3S TAPE SHORT
3S TAPE SHORT
3S TAPE SHORT
3S TAPE SHORT
Машки шорцеви
Код на производ:
(GM3839)
adidas

3S TAPE SHORT

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas Sportswear 3-Stripes Tape се ултра удобни летни шорцеви направени од рециклирани материјали. Подетално

Adidas Sportswear 3-Stripes Tape се ултра удобни летни шорцеви направени од рециклирани материјали.

Заменете ја вашата опрема за вежбање со меко чувство на француски фротир и уживајте во неговата удобност. Тоа го заслужувате.

Со трите хоризонтални линии и делови во боја, овие шорцеви се совршени каде и да одите.

 

Спецификации:

• Машки шорцеви

• Модел: regular fit

• Еластична лента за прилагодување

• Странични џебови

• Заден џеб

• PRIMEGREEN

• Материјал: 40% рециклиран памук / 35% рециклиран полиестер / 25% француски фротир

• Боја: беж / црна/ портокалова

• Код на производ: GM3839

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas Sportswear 3-Stripes Tape се ултра удобни летни шорцеви направени од рециклирани материјали.

Заменете ја вашата опрема за вежбање со меко чувство на француски фротир и уживајте во неговата удобност. Тоа го заслужувате.

Со трите хоризонтални линии и делови во боја, овие шорцеви се совршени каде и да одите.

 

Спецификации:

• Машки шорцеви

• Модел: regular fit

• Еластична лента за прилагодување

• Странични џебови

• Заден џеб

• PRIMEGREEN

• Материјал: 40% рециклиран памук / 35% рециклиран полиестер / 25% француски фротир

• Боја: беж / црна/ портокалова

• Код на производ: GM3839

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS TIE-DYED INSPIRATIONAL SHORTS се машки шорцеви, идеални за секојдневн...
1.888 ДЕН
Помош