Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W FAV Q2 CRO T
W FAV Q2 CRO T
W FAV Q2 CRO T
W FAV Q2 CRO T
W FAV Q2 CRO T
W FAV Q2 CRO T
W FAV Q2 CRO T
W FAV Q2 CRO T
W FAV Q2 CRO T
W FAV Q2 CRO T
Женска маица
Код на производ:
(GM5576)
adidas

W FAV Q2 CRO T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална Цена
1.588 ДЕН
Цена со попуст
1.270 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W FAV Q2 CRO T женска маица за живот ќе ви послужи во секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Логото на adidas на градите дава спортски изглед. Подетално

adidas W FAV Q2 CRO T женска маица за живот ќе ви послужи во секоја пригода и во секоја комбинација на облека.

Логото на adidas на градите дава спортски изглед.

Мекиот материјал е пријатен при допир со кожата и ќе ви овозможи целодневна удобност и комфор.

Оваа маица е погодна за сите прилики, за одмор дома, тренинг во теретана или излегување со пријателите.

Опуштете се во врвен стил и удобност со женската маица adidas W FAV Q2 CRO T.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Кратки ракави

• Логото на adidas на градите

• Состав на материјал: 100% памук

• Код на производ: GM5576

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W FAV Q2 CRO T женска маица за живот ќе ви послужи во секоја пригода и во секоја комбинација на облека.

Логото на adidas на градите дава спортски изглед.

Мекиот материјал е пријатен при допир со кожата и ќе ви овозможи целодневна удобност и комфор.

Оваа маица е погодна за сите прилики, за одмор дома, тренинг во теретана или излегување со пријателите.

Опуштете се во врвен стил и удобност со женската маица adidas W FAV Q2 CRO T.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Кратки ракави

• Логото на adidas на градите

• Состав на материјал: 100% памук

• Код на производ: GM5576

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GJ5550
adidas SPORTSWEAR SUMMER PACK TEE е женска маица што ќе ви овозможи совршен комфор. Спо...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM5558
adidas W FAV Q2 OV T е женска маица која е соодветна за секоја пригода и со секоја комб...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM7152
adidas FARM Rio AEROREADY Tie – Dye Print - Маица без ракави што ја носи топлинат...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош