Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DF TRAIL FLX STRD SHRT 5
M NK DF TRAIL FLX STRD SHRT 5
M NK DF TRAIL FLX STRD SHRT 5
M NK DF TRAIL FLX STRD SHRT 5
M NK DF TRAIL FLX STRD SHRT 5
M NK DF TRAIL FLX STRD SHRT 5
M NK DF TRAIL FLX STRD SHRT 5
M NK DF TRAIL FLX STRD SHRT 5
M NK DF TRAIL FLX STRD SHRT 5
M NK DF TRAIL FLX STRD SHRT 5
Машки шорцеви за трчање
Код на производ:
(CZ9052-689)
NIKE

M NK DF TRAIL FLX STRD SHRT 5

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Зачувајте во листата на желби
Nike DRI-FIT FLEX STRIDE 5 INCH TRAIL SHORTS се машки кратки шорцеви за трчање кои се идеални за сите оние за кои трчањето е дел од нивната ДНК. Материјалот е направен со Dri-FIT технологија за апсорпција на пот, така што ќе останете суви и фокусирани на патеката. Врвката на еластичниот појас ви овозможува да ја одредите ширината на начинот на кој најмногу ви одговара. Пространите странични џебови со патент ви овозможуваат да ги понесете сите ваши ситници со вас. Носете ги машките кратки шорцеви за трчање Nike DRI-FIT FLEX STRIDE 5 INCH TRAIL SHORTS и освојте ја секоја патека пред вас. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Еластична лента • Странични џебови со патент • Лого на Nike • Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT • Состав на материјал: 100% полиестер • Боја: зелена, црвена • Код на производ: CZ9052-689 .
Подетално

Nike DRI-FIT FLEX STRIDE 5 INCH TRAIL SHORTS се машки кратки шорцеви за трчање кои се идеални за сите оние за кои трчањето е дел од нивната ДНК.

Материјалот е направен со Dri-FIT технологија за апсорпција на пот, така што ќе останете суви и фокусирани на патеката.

Врвката на еластичниот појас ви овозможува да ја одредите ширината на начинот на кој најмногу ви одговара.

Пространите странични џебови со патент ви овозможуваат да ги понесете сите ваши ситници со вас.

Носете ги машките кратки шорцеви за трчање Nike DRI-FIT FLEX STRIDE 5 INCH TRAIL SHORTS и освојте ја секоја патека пред вас.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластична лента

• Странични џебови со патент

• Лого на Nike

• Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT

• Состав на материјал: 100% полиестер

• Боја: зелена, црвена

• Код на производ: CZ9052-689

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike DRI-FIT FLEX STRIDE 5 INCH TRAIL SHORTS се машки кратки шорцеви за трчање кои се идеални за сите оние за кои трчањето е дел од нивната ДНК.

Материјалот е направен со Dri-FIT технологија за апсорпција на пот, така што ќе останете суви и фокусирани на патеката.

Врвката на еластичниот појас ви овозможува да ја одредите ширината на начинот на кој најмногу ви одговара.

Пространите странични џебови со патент ви овозможуваат да ги понесете сите ваши ситници со вас.

Носете ги машките кратки шорцеви за трчање Nike DRI-FIT FLEX STRIDE 5 INCH TRAIL SHORTS и освојте ја секоја патека пред вас.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластична лента

• Странични џебови со патент

• Лого на Nike

• Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT

• Состав на материјал: 100% полиестер

• Боја: зелена, црвена

• Код на производ: CZ9052-689

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA1157-010
Машките шорцеви Nike Challenger Future Fast се задолжително парче за секој тренинг. Dri...
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA1310-387
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA1310-010
1.793 ДЕН
Заштеда 25%
2.390 ДЕН
Помош