Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PANTS
PANTS
PANTS
PANTS
PANTS
PANTS
PANTS
PANTS
PANTS
PANTS
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(GD2833)
adidas

PANTS

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална Цена
2.388 ДЕН
Моментална Цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 56 *
 • 62 *
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas R.Y.V. PANTS се детски долен дел тренерки со удобен дизајн за секој ден. Средно високата еластична лента на половината и широките ластици на краевите на ногавиците го нагласуваат класичниот спортски изглед. Подетално

adidas R.Y.V. PANTS се детски долен дел тренерки со удобен дизајн за секој ден.

Средно високата еластична лента на половината и широките ластици на краевите на ногавиците го нагласуваат класичниот спортски изглед.

Направени се во комбинација од памук и мек француски фротир. Тоа ги прави многу удобни и пријатни за носење.

Спецификации:

 • Детски долен дел тренерки

 • Странични џебови, еластична лента на струкот

 • Широки ластици на ногавиците

 • 70% памук, 30% рециклиран полиестер француски фротир

 • Боја: Црна

 • Шифра на артикл: GD2833

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas R.Y.V. PANTS се детски долен дел тренерки со удобен дизајн за секој ден.

Средно високата еластична лента на половината и широките ластици на краевите на ногавиците го нагласуваат класичниот спортски изглед.

Направени се во комбинација од памук и мек француски фротир. Тоа ги прави многу удобни и пријатни за носење.

Спецификации:

 • Детски долен дел тренерки

 • Странични џебови, еластична лента на струкот

 • Широки ластици на ногавиците

 • 70% памук, 30% рециклиран полиестер француски фротир

 • Боја: Црна

 • Шифра на артикл: GD2833

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош