Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW SS TEE FOOD CART
M NSW SS TEE FOOD CART
M NSW SS TEE FOOD CART
M NSW SS TEE FOOD CART
M NSW SS TEE FOOD CART
M NSW SS TEE FOOD CART
M NSW SS TEE FOOD CART
M NSW SS TEE FOOD CART
M NSW SS TEE FOOD CART
M NSW SS TEE FOOD CART
Машка маица
Код на производ:
(CW0434-100)
NIKE

M NSW SS TEE FOOD CART

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица Nike Sportswear има графика со натпис „ sole food “ на предната страна. Можете да ја носите насекаде, без разлика дали сте во теретана или на забава. Подетално

Машката маица Nike Sportswear има графика со натпис „ sole food “ на предната страна.

Направена е од исклучително мек материјал.

Можете да ја носите насекаде, без разлика дали сте во теретана или на забава.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: бела

• Стандарден крој

•Состав на материјал: 100% памук

•Код на производ: CW0434-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица Nike Sportswear има графика со натпис „ sole food “ на предната страна.

Направена е од исклучително мек материјал.

Можете да ја носите насекаде, без разлика дали сте во теретана или на забава.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: бела

• Стандарден крој

•Состав на материјал: 100% памук

•Код на производ: CW0434-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DA0238-307
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица DB6470-320
Машката lifestyle маица Nike M NSW TEE SWOOSH 12 MONTH е основа за секоја гардероба, бе...
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Помош