Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LG DY FRO PANT
LG DY FRO PANT
LG DY FRO PANT
LG DY FRO PANT
LG DY FRO PANT
LG DY FRO PANT
LG DY FRO PANT
LG DY FRO PANT
LG DY FRO PANT
LG DY FRO PANT
Детски панталони
Код на производ:
(GT8166)
adidas

LG DY FRO PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.866 ДЕН
Заштеда: 622 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Little Girls Disney Frozen Pant е детски долен дел тренерки наменет за девојчиња, за тренинг или други активности. Дизајнот инспириран од цртаниот филм на Disney - Frozen ги повикува на авантура и ги воведува во светот на имагинацијата. Подетално

adidas Little Girls Disney Frozen Pant е детски долен дел тренерки наменет за девојчиња, за тренинг или други активности.

Дизајнот инспириран од цртаниот филм на Disney - Frozen ги повикува на авантура и ги воведува во светот на имагинацијата.

Направен е од мешавина на материјали со голем процент на француски фротир, што е мек и пријатен на кожата.

Еластичните делови спречуваат непотребни движења, а еластичната лента на струкот се прилагодува.

Спецификации:

 • Состав: 70% рек. полиестер, 30% памук
 • Стандарден крој
 • Перење во машина
 • Боја: сива
 • Код на производ: GT8166
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Little Girls Disney Frozen Pant е детски долен дел тренерки наменет за девојчиња, за тренинг или други активности.

Дизајнот инспириран од цртаниот филм на Disney - Frozen ги повикува на авантура и ги воведува во светот на имагинацијата.

Направен е од мешавина на материјали со голем процент на француски фротир, што е мек и пријатен на кожата.

Еластичните делови спречуваат непотребни движења, а еластичната лента на струкот се прилагодува.

Спецификации:

 • Состав: 70% рек. полиестер, 30% памук
 • Стандарден крој
 • Перење во машина
 • Боја: сива
 • Код на производ: GT8166
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош