Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW AIR PANT FLC
W NSW AIR PANT FLC
W NSW AIR PANT FLC
W NSW AIR PANT FLC
W NSW AIR PANT FLC
W NSW AIR PANT FLC
W NSW AIR PANT FLC
W NSW AIR PANT FLC
W NSW AIR PANT FLC
W NSW AIR PANT FLC
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CZ8626-010)
NIKE

W NSW AIR PANT FLC

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NSW AIR PANT FLC MR е женски долен дел тренерки наменет за сите кои сакаат удобност и спортски стил на облекување. Направен е од мек материјал, многу удобен за носење. Подетално

Nike W NSW AIR PANT FLC MR е женски долен дел тренерки наменет за сите кои сакаат удобност и спортски стил на облекување.

Направен е од мек материјал, многу удобен за носење.

Моделот е тесен, така што ќе ја нагласи вашата фигура.

За телефонот и личните предмети се обезбедени странични џебови на ногавиците.

Логото на Nike го нагласува вашиот спортски дух и посветеност на докажаниот квалитет.

Овој долен дел тренерки е одлична комбинација на атрактивен дизајн и функционалност.

Спецификации:

• Женски долен дел тренерки - lifestyle

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Перење во машина

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CZ8626-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NSW AIR PANT FLC MR е женски долен дел тренерки наменет за сите кои сакаат удобност и спортски стил на облекување.

Направен е од мек материјал, многу удобен за носење.

Моделот е тесен, така што ќе ја нагласи вашата фигура.

За телефонот и личните предмети се обезбедени странични џебови на ногавиците.

Логото на Nike го нагласува вашиот спортски дух и посветеност на докажаниот квалитет.

Овој долен дел тренерки е одлична комбинација на атрактивен дизајн и функционалност.

Спецификации:

• Женски долен дел тренерки - lifestyle

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Перење во машина

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CZ8626-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош