Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

OTR TRACK JKT
OTR TRACK JKT
OTR TRACK JKT
OTR TRACK JKT
OTR TRACK JKT
OTR TRACK JKT
OTR TRACK JKT
OTR TRACK JKT
Машка јакна
Код на производ:
(GK5951)
adidas

OTR TRACK JKT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Издвој се со храбар, оригинален стил во машката јакна за трчање на adidas - TRACK JACKET M. Најлон материјалот дава лесен и спортски изглед, додека 360 рефлексивноста на оваа јакна ве прави видливи дури и кога осветлувањето е слабо. Подетално

Издвој се со храбар, оригинален стил во машката јакна за трчање на adidas - TRACK JACKET M.

Најлон материјалот дава лесен и спортски изглед, додека 360 рефлексивноста на оваа јакна ве прави видливи дури и кога осветлувањето е слабо.

Логото на adidas и карактеристичните линии обезбедуваат енергија за да се постигнат најдобри перформанси.

Спецификации:

• Модел: Regular fit

• Материјал: 100% најлон

• Патент по целата должина

• Висока јака

• 360 рефлексивност

• Боја: црна / сива / жолта

• Код на производ: GK5951

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Издвој се со храбар, оригинален стил во машката јакна за трчање на adidas - TRACK JACKET M.

Најлон материјалот дава лесен и спортски изглед, додека 360 рефлексивноста на оваа јакна ве прави видливи дури и кога осветлувањето е слабо.

Логото на adidas и карактеристичните линии обезбедуваат енергија за да се постигнат најдобри перформанси.

Спецификации:

• Модел: Regular fit

• Материјал: 100% најлон

• Патент по целата должина

• Висока јака

• 360 рефлексивност

• Боја: црна / сива / жолта

• Код на производ: GK5951

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош