Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WOR PP TIGHT
WOR PP TIGHT
WOR PP TIGHT
WOR PP TIGHT
WOR PP TIGHT
WOR PP TIGHT
WOR PP TIGHT
WOR PP TIGHT
WOR PP TIGHT
WOR PP TIGHT
Женски хеланки
Код на производ:
(GL2627)
Reebok

WOR PP TIGHT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok WOR Pant Tight се женски хеланки за тренинг кои се погодни и за секоја друга пригода. Овие хеланки се изработени од материјал Speedwick кој апсорбира пот од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот. Кројот кој ја следи линијата на телото ќе ви даде женствен изглед и ќе ја изрази вашата силуета. Страничниот џеб ви нуди простор за вашиот телефонот или некои други ситници што ви требаат во текот на денот. Излезете на тренинг или на кафе со пријателите со женските хеланки за тренинг Reebok WOR Pant. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Технологија за апсорпција на пот Speedwick • Страничен џеб за телефон • Тесен крој • Состав на материјал: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин • Боја: црна • Код на производ: GL2627 .
Подетално

Reebok WOR Pant Tight се женски хеланки за тренинг кои се погодни и за секоја друга пригода.

Овие хеланки се изработени од материјал Speedwick кој апсорбира пот од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот.

Кројот кој ја следи линијата на телото ќе ви даде женствен изглед и ќе ја изрази вашата силуета.

Страничниот џеб ви нуди простор за вашиот телефонот или некои други ситници што ви требаат во текот на денот.

Излезете на тренинг или на кафе со пријателите со женските хеланки за тренинг Reebok WOR Pant.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Технологија за апсорпција на пот Speedwick

• Страничен џеб за телефон

• Тесен крој

• Состав на материјал: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: GL2627

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok WOR Pant Tight се женски хеланки за тренинг кои се погодни и за секоја друга пригода.

Овие хеланки се изработени од материјал Speedwick кој апсорбира пот од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот.

Кројот кој ја следи линијата на телото ќе ви даде женствен изглед и ќе ја изрази вашата силуета.

Страничниот џеб ви нуди простор за вашиот телефонот или некои други ситници што ви требаат во текот на денот.

Излезете на тренинг или на кафе со пријателите со женските хеланки за тренинг Reebok WOR Pant.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Технологија за апсорпција на пот Speedwick

• Страничен џеб за телефон

• Тесен крој

• Состав на материјал: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: GL2627

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош