Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
Машки шорцеви
Код на производ:
(GJ6384)
Reebok

TS EPIC LTWT AOP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP, ќе ви дадат самодоверба и енергија да истраете за време на најтешките тренинзи во теретана. Овие шорцеви се направени од Speedwick материјал кој ја апсорбира потта од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот. Подетално

Машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP, ќе ви дадат самодоверба и енергија да истраете за време на најтешките тренинзи во теретана.

Овие шорцеви се направени од Speedwick материјал кој ја апсорбира потта од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот.

Ременот содржи двоен ластик што ќе ги држи на место за време на тренингот, а во исто време нема да ја попречува вашата подвижност.

Лесниот материјал од кој се изработени ви нуди исклучителна удобност и ви овозможува целосно да се фокусирате на тренингот.

Носете ги машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP и постигнете ги најдобрите резултати досега.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Технологија за апсорпција на пот Speedwick
 • Ремен со двоен ластик PerformBand
 • Странични џебови со патент
 • За вежби со висок интензитет
 • Состав на материјал: 73% полиестер, 27% рециклиран полиестер
 • Боја: зелена
 • Код на производ: GJ6384
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP, ќе ви дадат самодоверба и енергија да истраете за време на најтешките тренинзи во теретана.

Овие шорцеви се направени од Speedwick материјал кој ја апсорбира потта од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот.

Ременот содржи двоен ластик што ќе ги држи на место за време на тренингот, а во исто време нема да ја попречува вашата подвижност.

Лесниот материјал од кој се изработени ви нуди исклучителна удобност и ви овозможува целосно да се фокусирате на тренингот.

Носете ги машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP и постигнете ги најдобрите резултати досега.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Технологија за апсорпција на пот Speedwick
 • Ремен со двоен ластик PerformBand
 • Странични џебови со патент
 • За вежби со висок интензитет
 • Состав на материјал: 73% полиестер, 27% рециклиран полиестер
 • Боја: зелена
 • Код на производ: GJ6384
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машките шорцеви за тренинг Reebok Workout Ready AOP ќе ви помогнат да извлечете максиму...
1.992 ДЕН
Заштеда 20%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP, ќе ви дадат самодоверба и ен...
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Помош