Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CU4495-380)
NIKE

M NSW TCH FLC JGGR

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална Цена
6.190 ДЕН
Моментална Цена
6.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike TECH FLEECE M JOGGERS е долен дел тренерки за мажи. Оваа тренерка ви дава целодневна удобност и има модерен крој за издолжена силуета со потесни ногавици. Подетално

Nike TECH FLEECE M JOGGERS е долен дел тренерки за мажи.

Оваа тренерка ви дава целодневна удобност и има модерен крој за издолжена силуета со потесни ногавици.

Тренерката е изработена од лесна, топла ткаенина Tech Fleece и има еластичен струк со врвка за целосно да ја прилагодите на вашето тело.

Најсовремената технологија Nike Tech Fleece го прави материјалот мек, лесен и топол.

Предните џебови и страничниот џеб со патент ви овозможуваат да чувате предмети кои мора да ги имате со вас.

Еластичните делови на ногавиците спречуваат секакви несакани движења на материјалот и ги потенцираат патиките.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки за мажи
 • Тесен крој за удобно чувство
 • Врвна технологија Nike Tech Fleece
 • Еластична половина
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер
 • Перење во машина
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: CU4495-380
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike TECH FLEECE M JOGGERS е долен дел тренерки за мажи.

Оваа тренерка ви дава целодневна удобност и има модерен крој за издолжена силуета со потесни ногавици.

Тренерката е изработена од лесна, топла ткаенина Tech Fleece и има еластичен струк со врвка за целосно да ја прилагодите на вашето тело.

Најсовремената технологија Nike Tech Fleece го прави материјалот мек, лесен и топол.

Предните џебови и страничниот џеб со патент ви овозможуваат да чувате предмети кои мора да ги имате со вас.

Еластичните делови на ногавиците спречуваат секакви несакани движења на материјалот и ги потенцираат патиките.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки за мажи
 • Тесен крој за удобно чувство
 • Врвна технологија Nike Tech Fleece
 • Еластична половина
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер
 • Перење во машина
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: CU4495-380
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долниот дел тренерки за мажи Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машкиот долен дел тренерки Nike Sportswear е создаден за лесно движење. Класичниот мод...
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машките долен дел тренерки Nike Sportswear Tech Essentials се дизајнирани за секојдневн...
8.190 ДЕН
Помош