Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YG FLWR BIKINI
YG FLWR BIKINI
YG FLWR BIKINI
YG FLWR BIKINI
YG FLWR BIKINI
YG FLWR BIKINI
YG FLWR BIKINI
YG FLWR BIKINI
YG FLWR BIKINI
YG FLWR BIKINI
Детски костим за капење
Код на производ:
(GN5860)
adidas

YG FLWR BIKINI

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FLOWER BIKINI е костим за капење за девојчиња кој може да се носи на тренинг за пливање и на секој вид рекреативно пливање. Костимот се состои од горен и долен дел. Подетално

adidas FLOWER BIKINI е костим за капење за девојчиња кој може да се носи на тренинг за пливање и на секој вид рекреативно пливање.

Костимот се состои од горен и долен дел.

Направен е од Fitness Eco материјал кој е многу растеглив, што значи дека е многу удобен.

Спортскиот крој го прави погоден за сите прилики, но особено за тренинг за пливање.

Прекрасниот цветен дизајн на овој костим дава женствен и елегантен изглед.

Во производството на овој костим за капење се користеа рециклирани материјали со цел да се зачуваат природните ресурси и да се намали емисијата на штетен отпад.

Костимот за капење FLOWER BIKINI за девојчиња нуди врвен квалитет и стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Мека постава
 • Состав на материјал: 82% рециклиран најлон, 12% еластин
 • Боја: multikolor
 • Код на производ: GN5860
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - дводелен
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas FLOWER BIKINI е костим за капење за девојчиња кој може да се носи на тренинг за пливање и на секој вид рекреативно пливање.

Костимот се состои од горен и долен дел.

Направен е од Fitness Eco материјал кој е многу растеглив, што значи дека е многу удобен.

Спортскиот крој го прави погоден за сите прилики, но особено за тренинг за пливање.

Прекрасниот цветен дизајн на овој костим дава женствен и елегантен изглед.

Во производството на овој костим за капење се користеа рециклирани материјали со цел да се зачуваат природните ресурси и да се намали емисијата на штетен отпад.

Костимот за капење FLOWER BIKINI за девојчиња нуди врвен квалитет и стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Мека постава
 • Состав на материјал: 82% рециклиран најлон, 12% еластин
 • Боја: multikolor
 • Код на производ: GN5860
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - дводелен
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош